Jdi na obsah Jdi na menu
 


Odložené

Reflexní masáž plosky nohy - komplexní:

Reflexní masáž chodidel(v současné době se neprovádí)

Zahrnuje úvodní vířivou koupel (10 minut), speciální reflexní ovlivňování vnitřních orgánů, pohybového aparátu, lymfatického systému a relaxační hmaty k uvolnění drobných kloubů prstů, svalů a vazivových struktur chodidla.

Celková doba trvání je 40 minut.

 

Posilovač prstů - pěnový

Je tvarově Pěnový posilovač prstůpřizpůsoben úchopu ruky a je určen pro lehčí posilování stisku ruky. Jeho materiál je poddajný a dotakově příjemný. Vyrábí se v modré a zelené barvě, které neodlišují tvrdost a tím ani sílu odporu obou. Jsou tedy obě totožné, liší se pouze barvou. Používají se po úrazech či operacích nebo tam, kde je potřebné posilovat sílu stisku ruky či nacvičovat úchop. Je vhodný i pro domácí použití. Informace o aktuálních cenách najdete zde.

 

 

Posilovací guma Rubber band - kruh, Ø 19,5 cm

Gumový kruh

Je 39 cm dlouhá gumička, která slouží k procvičování většiny svalových skupin, zejména k  cvikům posilovacím. Výhodou je, že tyto posilovací gumičky jsou malé, skladné, pevné a velmi lehce a rozmanitě použitelné. Pro cvičení větších svalových skupin lze navázat dvě nebo i více gumiček na sebe. Jsou vyrobené ze zdravotně nezávadného materiálu.

 

 

Obilné nahřívací polštářky

AndílekJsou látkové pevné polštářky naplněné obilninami, nejčastěji pohankou. Polštářky lze nahřát v mikrovlnné troubě (cca 3 minuty), poté položit na místo, které chceme prohřát. Nahřátý polštářek intenzivně hřeje nejméně 15 minut, přičemž nahřáté obilí velmi příjemně voní. Používají se na rehabilitacích k předehřátí měkkých tkání před masáží nebo ve spojení s jinou procedurou. Vhodné je také domácí použití při bolestech páteře, pocitu studených nohou či rukou apod. Lze je také vychladit a používat na ochlazení např. kloubních  či svalových zánětů.

Mají snimatelný potah, který lze prát. Nabízíme 2 základní druhy (viz fotografie) ve 3 barvách - zelené, červené a žluté. Ceny jednotlivých pomůcek můžete najit v sekci ceník.

LímecRovný polštářek

 

 

 

 Brožury a letáčky s cviky

Nabízíme brožury s cviky zaměřenými na poškození pohybového aparátu při práci v kanceláři. Brožura obsahuje laicky srozumitalné teoretické informace o působení pracovní polohy a pracovních podmínek na lidský organismus, obsahuje také nákresy ergonomických zásad a návodů sloužících k prevenci obtíží pohybového aparátu. Nedílnou součástí brožury jsou také názorné barevné fotografie preventivních i korekčních cviků s podrobnými popisky. Brožura slouží jako zdroj informací a jako názorný návod možností prevence či odstranění zdravotních obtíží pohybového aparátu. Ceny nabízených produktů naleznete v sekci ceník.

 

 

 

 

Také jsou v naší nabídce letáčky s popisy a nákresy cviků zaměřených na prevenci či korekci zdravotních obtíží v různých oblastech pohybového aparátu.

Cvičební brožura

Cvičební brožura

 

 

Fytonáplasti tianDe

Fytonáplast Jian Kang

  1. Náplast JIAN KANG -léčivá náplast má výrazný protizánětlivý účinek. Je určena k prevenci, ke zmírnění bolestí při zánětlivých postiženích pohybového aparátu, zvětšuje rozsah kloubní pohyblivosti, zmírňuje syndrom bolesti. Vhodná pro všechny typy pokožky. Kontraindikace: individuální nesnášenlivost složek, akutní kožní onemocnění, těhotenství, kojení. Použití: nalepte náplast na bolestivé místo, nechte působit 8 - 12 hodin. Lze opakovat po 5 hodinách.

    WUTONG

  2. Nálast  WUTONG - léčivá náplast Wutong odstraňuje bolesti ve svalech a kloubech. Zmírňuje bolesti při revmatických stavech, osteochondróze, používá se při bolesti svalů, nataženích, výronech, zlomeninách, podvrtnutích, vykloubeních apod. Má anestetický účinek, zmírňuje otoky, zlepšuje místní krevní oběh, působí protizánětlivě. Použití: nalepte náplast na bolestivé místo, nechte působit 8 - 12 hodin. Lze opakovat po 5 hodinách.

 

 

MEDISTIK - masážní hřejivý i chladivý přípravek

Má dvojí účinek. Nejprve chladivý pro rychlou úlevu od bolesti, poté dlouhotrvající hřejivý pocit pro uklidnění a uvolnění. Svojí tuhou konzistencí a způsobem aplikace lze Medistik použít kdekoliv bez nutnosti umytí rukou. Přípravek nemastí a nezanechává skvrny. Používá se při bolestech krční páteře a zad, hlavy, namožených svalů a kloubů, po fyzické práci apod. Medistik je také používán při akutní a chronické bolesti pohybového aparátu, poúrazových stavech, sportovních zraněních, zhmožděninách, hematomech, vymknutích, zánětlivých stavech či natažených šlachách. Přináší úlevu při revmatické a arthritické bolesti. Medistik využívají také sportovci pro zahřátí svalů před výkonem, pro odstranění svalové křeče, k urychlení namožených a bolestivých svalů, kloubů a šlach. Je vhodný i pro seniory.

 

 

Hustilka na gymnastické míče

1. Nášlapná - vhodná k nafukování velkých gymnastických míčů, nafukovacích lehátek, plovacích kruhů apod. Obsahuje univerzální kónický nástavec pro možnost nafukování různých rozměrů otvorů nafukovaného předmětu. Objem je 5 litrů. Nafukování je velmi snadné a rychlé, probíhá opakovaným sešlápnutím vyvýšené strany hustilky.

2. Ruční - slouží k nafukování gymnastických míčů, plovacích kruhů apod. Balení obsahuje i jehlový nástavec, který umožňuje i nafukování fotbalových míčů či jiných nafukovacích předmětů se zpětným ventilkem.

Oba druhy služí k ušetření lidské námahy a zpříjemnění nutného nafukování míčů a jiných nafukovacích pomůcek. Doporučují se např. klientům s dechovou nedostatečností, slabostí, astmatem, chronickou únavností, onemocněním plic a horních cest dýchacích apod.

 

Pro návrat do nabídky služeb klikněte zde.

Aktuální ceny veškerých nabízených rehabilitačních pomůcek najdete v sekci ceník.
 

Využijte nabídky 10% slevy při předplacení 10 procedur! - viz Aktuální nabídky a slevy!
Přijímáme platby v hotovosti nebo platbu fakturou.

 

Klasické masáže

(doba trvání závisí na stavu měkkých tkání masírovaného)

Klasická masáž šíje 150,- Kč
Klasická masáž zad 200,- Kč
Klasická masáž zad a šíje 350,- Kč
Předehřátí před masáží   30,- Kč

 

Lymfatické masáže  (lymfodrenáže)

Lymfatická masáž částečná manuální (ruční)    45  minut     350,- Kč
Lymfatická masáž celková manuální 90 minut 700,- Kč
Lymfatická masáž přístrojová přístrojová 45 minut 250,- Kč

 

Anticelulitidová masáž

Anticelulitidová masáž stehen, hýždí a břicha

 

35 - 40 minut       450,- Kč

Tejpování, kinesio-tejping

- malý tejp        40,- Kč

- střední tejp     70,- Kč

- velký tejp      140,- Kč

 

Baňkování

Baňkování posuvné - s pohybem baněk po kůži 20 minut 250,- Kč

 

 

 

 

Ceny jsou platné od   1. 5. 2016.

Více informací o všech nabízených masážích!

 

 

Dárkový poukaz

Dárkový poukaz      cena dle rozsahu a četnosti procedur (dle domluvy)
  platnost zpravidla 3 měsíce (lze upravit)
  aktuální slevy        lze uplatnit

 

Rehabilitační pomůcky

Velký cvičební míč pouze na objednání
Overball- cvičební gumový míč, průměr 26 cm  120,- Kč
MSD-band = gumový cvičební pás medium 65,- Kč/1m
MSD-band = gumový cvičební pás slabý
55,- Kč/1m
Pěnový míček Supersoft, průměr 2 cm 14,- Kč
Pěnový míček Supersoft, průměr 5 cm 20,- Kč
Pěnový míček Supersoft, průměr 7 cm 35,- Kč
Pěnový míček Supersoft, průměr 9 cm 50,- Kč
Stimulační míček - "ježek", průměr 5 cm 50,- Kč
Stimulační míček - "ježek", průměr 7 cm 60,- Kč
Posilovací guma RubberBand  kruh- Ø19,5 cm 45,- Kč
Obilný nahřívací polštářek - rovný 330 ,- Kč
Obilný nahřívací polštářek - límec 420 ,- Kč
Brožura - Cvičíme na velkém míči 65,- Kč
Fytonáplast JIAN KANG (5 ks v balení) 143,- Kč
Fytonáplast WUTONG (5 ks v balení) 127,- Kč
MEDISTIK - masážní hřejivý i chladivý přípravek 330,- Kč
Tejpovací páska Temtex kinesiotape - 5cm x 5m 300,- Kč
Brožura „Poškození pohybového aparátu při práci v kanceláři" 45,- Kč
   

 

Vyhrazujeme si právo měnit ceny dle nákupní hodnoty.

Zde najdete podrobný popis rehabilitačních pomůcek.

 

Nynější nabídky a slevy 

Nyní je možné využít nabídky 10% slevy z celkové ceny při předplacení 10 procedur. Nabídka platí pro tyto procedury:

  • manuální lymfatická masáž
  • přístrojová lymfatická masáž
  • anticelulitidová masáž
  • předehřátí před masáží

 

Věrnostní slevy

Pro věrné zákazníky nabízíme slevu klasické masáže zad a šíje.

Při platbě v hotovosti je každá desátá masáž zad a šíje v hodnotě 350,-Kč zdarma.

 Těchto 10 masáží zad a šíje musí být vybráno během jednoho roku.

 

Posilovací stroj

Posilovací stroj rehabilitace RěRC, s.r.o.

 

Důležitou součástí rehabilitačních cvičení je posilování svalových skupin s tendencí k oslabení, nebo posilování  svalů, které jsou následkem jiného zdravotního problému ochablé či nefunkční. K tomuto účelu kromě jiných metod také užíváme multifunkčního posilovacího stroje firmy Weiger. Na tomto posilovacím stroji cvičíme výhradně individuálně pod dohledem zkušeného fyzioterapeuta! Dávkování cvičení se také provádí individuálně dle stavu pacienta a dle očekávaného výsledku posilovacích aktivit. Tato procedura je také zařazena do skupiny

procedur hrazených zdravotní pojišťovnou.

 

Rotoped

ObrazekCvičení na rotopedu je velmi využívanou formou cvičení pacientů s obtížemi v oblasti dolních končetin. Intenzita odporu (zátěže) můžeme nastavit individuálně dle potřeby pacienta. Rotoped může sloužit k cílenému posilování stehenních svalů,  lze zařadit také cvičení bez zátěže k nácviku pohyblivosti kolenních kloubů po úrazech, operacích či obtížně diagnostikovatelných bolestech. Na rotopedu lze také provádět zátěžové testy organismu, měřit pulz a další funkční hodnoty lidského organismu. Dávkování cvičení na rotopedu určuje lékař již na předpisu k rehabilitační péči zpravidla označeném FT.

 

Stepper

Stepper rehabilitace R+RC, s.r.o.

Cvičení na stepperu ERGO velmi vhodně doplňuje cvičební aktivity cílené k šetrnému posilování svalových skupin dolních končetin a hýždí, přičemž dochází také k posilování srdečních a oběhových funkcí. a ke zlepšování absorbce kyslíku. Při průběžné kontrole srdeční frekvence a správném dávkování lze také zvyšovat vytrvalost a celkovou kondici pacienta. Stepper ERGO má kromě základní step-funkce několik přídavných funkcí. Na displeji je možné sledovat dobu cvičení, počet provedených kroků a přibližnou spotřebu energie.

 

Veškerá cvičení na přístrojích doplňujeme také cvičebními aktivitami bez pomůcek či cvičením s náčiním a jinými druhy rehabilitačních pomůcek. Pro domácí použití nabízíme v našem rehabilitačním zařízení také prodej drobných rehabilitačních pomůcek, jejichž přehled najdete v sekci rehabilitační pomůcky a jejich aktuální ceny v sekci ceník.

Pro podrobnější informace o jednotlivých pomůckách je vhodné nahlédnout do sekce rehabilitační pomůcky - popis.